Kortfilmfestivalen i Grimstad

Norske kortfilmer i konkurranse



 

Originaltittel Min. Regissør
     
 Norsk kortfilm 1
   
13.6 kl 12.00 / 15.6 kl 22.00

   
Det norske språk   2 Even Hafnor
Å åpne, å se 15 Camilla Figenschou
Film 3   4 Gunhild Vegge
Trådløs   5 Tommy Gulliksen
Fra Tyggegummiens Historie 24 Anja Breien
     
 Norsk kortfilm 2    
13.6 kl 19.30 / 15.6 kl 09.00

   
An Independent Declaration Of Norway   8 Jesper Brodersen
Lost in the woods   4 Ingeborg Stana
Take #2   7 Thomas Østbye
Saltvannsfrukt 30 Eirik Forus
Return to Sender 13 Denise Hauser
Return (Tilbake) 14 Torfinn Iversen
     
 Norsk kortfilm 3    

14.6 kl 10.00 / 14.6 kl 22.00

   
Joyride   8 Shaun Higton
Paradox 19 Rolv Lyssand Bjørø
Nesting Place 14 Alam Ali
Små episoder   8 Marte Vold
Samlivsproblemer   4 Andreas Nilssen Möss, Marius Hestness
Wasteland 10 Kaja Leijon
Oliver & Agnes   9 Håvard Prytz
     
 Norsk kortfilm 4    

14.6 kl 14.00 / 15.6 kl 10.30

   
In Transit 20 Heidi Cathrine Morstang
Ord etter Even 16 Kristine Gausereide Jacobsen
Lux Aeterna 30 Hubert Czerepok
     
 Norsk kortfilm 5    

15.6 kl 12.00 / 15.6 kl 23.00

   
  2 Jon Carlstedt
Daemonium   5 Christer Steffensen
Allfader 22 Fredrik S. Hana
OSLO   2 Lasse Gretland
Sammen   1 Hilde Ranheim, Martine Grande, Marit Stensby, Linda Fagerli Sæthren
Transient Insomnia   1 Christian Holm-Glad
Veien til verdens ende   7 Fabien Greenberg
Unnskyld?   4 Christopher Storvand Stensli
Halvt ditt, Halvt datt 26 Marja Bål Nango
     
 Norsk kortfilm 6    

15.6 kl 18.00 / 16.6 kl 09.00

   
En Forestilling   3 Liv Mari Mortensen
Outcast in the mirror   7 Egil Pedersen
Pickup   5 Håvard Stamnes
Lengsel etter nåtid 13 Knut Erik Jensen
Dødsone 5 Christer Steffensen
Jeg er bak døren 11 Stein-Christian Fagerbakken, Helga Fjeldså
Når i går blir i dag og i morgen 13 Kathleen Johnsen
The Wall 12 Lars Klevberg
     
 Norsk kortfilm 7    
16.6 kl 10.00 / 16.6 kl 20.00

   
Home Sweet Home   7 Jan Kanon
Første skudd   9 Fred Heggland
Punkball   2 Lars Løge
Det er bare et spill…   6 Thor Bekkavik
Frilek 15 Nicholas Müller-Osborne
Til hånd til hånd til munn 11 Truls Krane Meby
Og leken er god 22 Vibeke Heide
     
 Norsk kortfilm 8
   
16.6 kl 18.00 / 16.6 kl 21.30

   
Aorta   8 Rebecca Figenschau
Blikkboks 14 Kalle Doniselli Gulbrandsen
The show must go on   2 Karl Erik Brøndbo, Eirik Svensson
Tr3s 16 Maritza C. Campos
De Eerste Snee (The First Cut) 10 Tallulah H. Schwab
Play Crack the Sky 18 Steffen André Hagen


 


< Gå tilbake

snor